Експрес-тест на виявлення вірусу CoV19

 • Швидкий тест: усього за 15 хвилин.
 • Точний результат: Флуоресцентний імуноферментний аналіз, висока чутливість.
 • Зручна робота з сучасним POCT-аналізатором.
 • Рання діагностика та виключення підозрілих випадків.
 • Зниження відсотку хибних результатів за допомогою тесту на нуклеїнову кислоту.

Запитати ціни

Він використовується для якісного виявлення антитіл IgG та IgM до нового коронавірусу у сироватці крові, плазмі крові абоцільній крові in vitro.

Коронавіруси — це велика родина вірусів, яка широко  розповсюджена в природі. Вони можуть вражати людей і  багатьох тварин. Вони отримали свою назву від  коронаподібних структур на поверхневій оболонці вірусних  частинок. Типовими клінічними симптомами нової  коронавірусної (2019-nCoV) інфекції є лихоманка, швидка  стомлюваність, біль у м’язах та сухий кашель, які можуть  прогресувати до важкої пневмонії, дихальної недостатності  та навіть загрози життю. 

Поточні дані свідчать про те, що новий коронавірус  передається в основному через краплі, аерозолі та  безпосередній контакт із секретами. Після зараження  людини новим коронавірусом (2019-nCoV) імунна система  людини сформує імунну відповідь проти вірусу, виробляючи  специфічні антитіла. Виявлення відповідних антитіл може  бути використане для скринінгу на зараження новим  коронавірусом. Тому велике клінічне значення має простий,  безпечний і надійний новий метод лабораторної  діагностики коронавірусу.

Принцип дії еспрес-тесту на коронавірус

Цей набір заснований на принципі технології колоїдного  золота. Після додавання відповідної кількості проби до лунки для  виявлення зразок переміщується під дією капіляра. Антитіло  IgG/IgM до нового коронавірусу в зразку буде  поєднуватися з новим колоїдним антигеном коронавірусу,  утворюючи колоїдний комплекс золото-антиген-антитіло.  Потім продукт імунного комплексу хроматографують уздовж  мембрани нітроцелюлози до області виявлення (М),  поєднують із попередньо покритим моноклональним анти людським IgM для утворення фіолетової лінії М, показуючи,  що IgM до нового коронавірусу позитивний. Імунний  комплекс безперервно хроматографується до області  виявлення (G) та поєднується з попередньо нанесеним  анти-людським IgG, щоб утворити фіолетову G-лінію,  показуючи, що IgG до нового коронавірусу позитивний. 

Процедура тестування 

 1. Будь ласка, прочитайте інструкцію до комплекту перед  початком роботи. 
 2. Якщо зразок зберігається в холодильному або  заморожений, дайте можливість зразку повністю  розморозитись при кімнатній температурі (20-30° C), і  перемішайте зразок перед використанням.
 3. Перш ніж розпочати тест, вийміть пластинку з  алюмінієвої фольги, покладіть її на стіл та позначте номер  зразка. 
 4. Використовуйте дозатор або піпетку, щоб нанести 10 мкл  зразка, що тестується (сироватки, плазми або зразка  цільної крові) в лунку для проби на тестовій пластині.  Негайно додайте 2 краплі (70-90 мкл) розчину для  розведення зразка в лунку для зразка і уникайте значних  бульбашок під час роботи. 
 5. Враховують і зчитують результати протягом 15 хвилин при  кімнатній температурі. 

Будь ласка, суворо контролюйте час реакції та зчитуйте результат протягом 15 хвилин. 

Обмеження тесту

 1. Цей реагент є якісним тестом і не може бути  використаний для кількісного визначення вмісту антитіл.
 2. Цей реагент використовується для детекції зразків цільної крові людини, сироватки крові або плазми. Його не можна  використовувати для детекції слини, сечі та інших рідин  організму. 
 3. Результати досліджень з цією системою призначені лише  для клінічного ознайомлення і не повинні  використовуватися як єдиний базис для клінічної.