Захисні рукавички для різання Vantage, L


Запитати ціни
Технічний паспорт Завантажити

Кевларові рукавички, стійкі до порізів. Безпечні рукавички для різання, захищені від механічних ризиків, для професійного використання.

Голки товщиною 13, вивчені Intercept Technology: ця нова і революційна технологія дозволяє отримати половину товщини і більшу легкість, але більшу стійкість порівняно зі стандартними рукавичками "Кевлар". Ці нові рукавички мають індекс EN 5, стійкість до порізів, та ідеально підходять для робочих станцій, де оператори використовують загострені матеріали та інструменти. Рукавички з захистом також дають стійкість до нагрівання. Рукавички з високою точністю чудово пристосовуються до форми руки завдяки свїй еластичності. Вони ґарантують тривалий захист, також і після багаторазового прання.

Розмірна сітка захисних рукавичок для різання Vantage:

Розмір Длина
S 230 мм
M 240 мм
L 250 мм
XL 260 мм

Особливості захисних рукавичок для різання Vantage, L:

Використання: Захисні рукавички можна надягати на хірургічні рукавички, щоб уникнути порізів рукавичок із латексу, для хірургічних операцій з ризиком інфікування чи травми, або під час розтину.Рекомендовані для швидкої допомоги та для миття хірургічних інструментів.

Відповідність: Рукавички відповідають вимогам Європейської директиви 89/686/ЄЕС, та європейським стандартам EN 420: 2003 + A1: 2009 та EN 388: 2003, EN 407: 2004 Вони класифіковані у розділі "Комплексна конструкція" (Захист від смертельних ризиків).

Характеристики захисних рукавичок для різання Vantage, L:

Дані тесту EN
EN 388:2003
a b c d e f
1 5 4 x
EN 388:2016
a b c d e f
1 x 4 x c
Займистість  
Опір контактному нагріванню
 
Опір голці або точковому об'єкту Не стійкі
Технічні властивості
Матеріал вкладишу
Нержавійна сталь, лайкра, кевлар
Матеріал покриття N / A
Колір Жовті та сині
Довжина 240 мм
Стерилізація
Автоклав макс. 150°C
ЕТО
γ-промені
Прання
Прати з нейтральним детерґентом: Не використовувати гіпохлорит натрію.
Виробник: Bio-Optica