Олія занурення для мікроскопа, 30 мл (1 фл.)


Запитати ціни
Технічний паспорт Завантажити

Первинний контейнер: біла пляшка з ПЕ високої щільності. Корисна місткість 30 мл. Точний дозатор із ПЕ високої щільності. Кришечка tamper evident із ПЕ високої щільності. Вторинний контейнер: біла картонна коробка з етикеткою. Етикетка, стійка до зношування, води, спирту і розчинників. Чорнило з захистом від подряпин, стійке до води і спирту.  Продукт для приготування цитогістологічних зразків до оптичної мікроскопії.

Особливості олії занурення для мікроскопа, 30 мл (1 фл.):

  • Застосування: олія типу А для оптичної мікроскопії.
  • Метод: капніть одну краплю на мазок і сфокусуйте на ньому об'єктив.
  • Функціональні властивості: продукт висихає повільно і це дозволяє очищувати об'єктив через багато днів після використання.
  • Попередження і застереження: лише спеціалізовані технічні оператори мають використовувати продукт. Уважно читайте інформацію на етикетці щодо класифікації небезпечних речовин. Завжди звертайтеся до цього інформаційного аркуша з безпеки, де доступна інформація щодо ризиків, які являє суміш, запобіжних заходів під час використання, заходів надання першої допомоги та втручання у разі випадкового вивільнення. Не використовуйте, якщо основний контейнер пошкоджено.
  • Зберігання: зберігайте у сухому та чистому місці за кімнатної температури. Тримайте подалі від джерел займання. Уникайте світла. Тримайте контейнери щільно закритими.
  • Стабільність: після першого відкриття продукт може бути придатний до використання, якщо його правильно зберігати. Термін дії продукту: 2 роки.
  • Утилізація: небезпечний препарат — дотримуйтесь усіх державних та місцевих екологічних норм щодо утилізації відходів.

Характеристики олії занурення для мікроскопа, 30 мл (1 фл.):

Індекс заломлення
  1.5
Щільність за 20°C кг/ м3 862
В'язкість за 40°C cSt 60

Компоненти олії занурення для мікроскопа, 30 мл (1 фл.):

Компоненти CAS CE Index
Суміш парафінових олій - - -
Виробник: Bio-Optica