Парафін Bio-Plast для процесорів FTP300 та VTP300, 2.7 л


Запитати ціни
Технічний паспорт Завантажити

Суміш чистих парафінів (аліфатичних вуглеводнів) та добавок-полімерів (концентрація: 0.3%) для вбудовування гістологічних зразків.

Особливості парафіну Bio-Plast 56÷58 °C, 2 кг (6 мішків):

  • За температури вище 63 ° C парафіни втрачають пластичні властивості. Це може призвести до утворення осаду чорного кольору на дні контейнера процесора та вбудовувальної станції, тріщин у блоках, та проблем під час різання.
  • Завжди перевіряйте температуру парафінових ванн у системі обробки та на вбудовувальній станції.
  • Під час вбудовування встановлюйте температуру холодної плити приблизно - 5 ° C.
  • Занадто низькі температури (- 15 / - 20 ° C) викликають тепловий удар і призводять до появи тріщин у блоках, ускладнюючи різання.
  • Продукція не містить DMSO.
  • Зберігайте парафін за температури максимум 38 °C. За температури вище 38 °C краплі парафіну починають скупчуватися. Тримайте мішки закритими.
  • Після використання з процесором тканин / вбудовувальною станцією утилізуйте спеціальні відходи та зберігайте їх у спеціалізованій та уповноваженій компанії відповідно до місцевого законодавства.Якщо не використовуєте, утилізуйте так, як це записано в паспорті безпеки.

Контроль процесу виробництва та якості:

Процесом виготовлення восків Bio Plast керує комп'ютеризована система. Вона передбачає розподіл формули виробництва персоналом Лабораторії внаслідок запровадження порядку продажу та відкриття виробничого блоку в системі інформатики.Ця формула була подана і доступна у системі управлінської інформатики компанії і включає перелік сировини, необхідної для виробництва кінцевого продукту та необхідну кількість.Призначення лабораторією формули виробництва дає можливість уповноваженим працівникам виробництва розпочати вихід: з резервуару автоматично береться точна кількість продукту, щоб дотримуватися типології та потрібної кількості, згідно попередньо призначеної формули.Параметри циклу (зазначені у виробничій записці щодо формули, яка застосовується) постійно контролює комп'ютеризована система, яка попереджає у разі нерегулярності.

Характеристики набору із 3 посудин для фарбування слайдів у гематології:

Операція Опис операції Відповідальність Параметри процесу - Виробнича лінія Реєстрація
1 Призначення формули виробництва, що стосується виробу для виробництва, із переліком компонентів та відповідними відсотками:Парафін (у % точності)
Парафін (у % точності)
Звикання до пластифікаторів (у % точності).
Лабораторія Система інформатики компанії /
2 Плавлення та змішування сировини: вироб-ництво починається згідно заданої формули. Установка автоматично витягує складову, вка-зану у виробничій формулі, що подана лабора-торією, у точній кількості та в резервуарі, в яко-му ви знайдете потрібні компоненти (завжди автоматично). Оператори виробництва Виробництво лінії плавлення та система інформатики компанії.Параметри повідомляються у примітках щодо виробництва в автоматизованій системі компанії. /
3 Перевірка якості взятого зразка Лабораторія / Перевірка якості Особливості перевірки повідомляються у системі інформатики.
Документ тестування
4 Ствердіння парафінів: процесом автоматично керує виробнича установка. Автоматично Встановлення та керування системою виробничих ліній, дотримуючись параметрів, наведених у примітках про виробництво, щодо присвоєної формули виробництва. /
5 Пакування Працівники виробництва Особливості упаковки /
6 Летюча перевірка упаковки Працівники виробництва - Лабораторія / /

 

Точка плавлення 56÷58 °C
Відсоток олії (ASTM D721) 0.5% c. a.
Форма Краплі
Колір Білий
Проникнення голки (25°C) (ASTM D1321) 21 ± 3 dmm
Використання Звичайне, високої якості

 Усі суміші очищені шляхом потрійної фільтрації, після затвердіння у краплі.

Добавка пластифікатора:

  Особливості Метод
Фізичний стан Твердий  
Колір Прозорий  
Запах Типовий  
В'язкість (200°C) 3000 ± 500 Cps ASTM D3236
Індекс розрідження 6 ± 1 ASTM D1238
Виробник: Bio-Optica