Histocold багатоцільовий контейнер 500 мл, 100 шт.


Запитати ціни
Технічний паспорт Завантажити

Система для швидкого транспортування гістологічних зразків із операційної до патанатомічної лабораторії.

Інструкція з використання Histocold багатоцільового контейнеру 500 мл, 100 шт.:

Інструкція з використання Histocold

  1. Покладіть зразок до порожнього багатоцільового контейнера;
  2. Розлийте охолоджений розчин Histocold за допомогою спеціального дозатора, поки розчин не вкриє зразок, і закрийтеємність кришкою;
  3. Зберігайте контейнери зі зразками за температури 3 - 5 ° C не довше 72 год для транспортування до патанатомчіної лабораторії;
  4. Прибувши до патанатомічної лабораторії, вийміть гістологічний зразок із розчину та продовжуйте обрізку та фіксування формаліном.

Технічні характеристики Histocold багатоцільового контейнеру 500 мл, 100 шт.:

 Стан  Світло-синій розчин
 Упаковка  Первинний контейнер  ПЕ бак нейтрального кольору, місткістю 10 л, схвалений ООН. Синя кришечка з закруткою та пломбою, водовідштовхувальна.
 Наклейка  Етикетка з ПВХ, стійка до води, спирту та розчинників. Чорнило з захистом від подряпин, стійке до води та спирту.
 Мета   Зберігання розчинів для гістологічних зразків під час транспортування з операційної до патанатомічної лабораторії. Запобігання контакту операторів операційної з формаліном.
 Зберігання  Умови зберігання  За кімнатної температури, тримайте контейнери щільно закритими.
 Температура зберігання  15-25°C
 Стабільність  Після відкриття, придатний до кінцевої дати, якщо зберігати правильно.
 Придатність  1 рік
 Увага  Класифікація продукту  Продукт мають використовувати спеціалізовані технічні оператори. Не застосовується до живих пацієнтів. Уважно читайте інформацію на етикетці щодо класифікації небезпечних речовин. Завжди звертайтеся до паспорта безпеки, щоб отримати інформацію щодо ризиків змішування, запобіжних заходів під час використання та заходів першої допомоги у разі випадкового викиду. Не використовуйте, якщо основний контейнер пошкоджено.
 Утилізація  Після використання дотримуйтесь усіх державних та місцевих екологічних норм щодо утилізації біологічних відходів.
Виробник: Bio-Optica