Dehyol 70 спирт для гістології, 2.5 л (4 баки)


Запитати ціни
Технічний паспорт Завантажити
Інформаційний лист Завантажити

Первинний контейнер: біла пляшка з поліетилентерефталату (ПЕТ). Корисна місткість 5 літрів. HDPE кришка. Кришка tamper evident.Поліетилентерефталат — термопластичний полімер сімейства поліефірів. ПЕТ є оптимальним бар'єром кисню, вуглекислого газу та інших газів. Цей матеріал має високу стійкість до ультрафіолетового випромінtння та інерцію щодо більшості хімічних речовин (розчинники: ксилол, лимонен, рідкі парафіни, спирти, кислоти, основи тощо). Біологічно інертний. Являє собою хороший бар'єр для води та вологості. Виявляє велику твердість і механічну стійкість. Пляшка має оптимальне зчеплення. Відсутність ручок зменшує простір для зберігання. Протикрапельний ковпачок дозволяє використовувати чітко та чисто. Вторинна тара: картонна коробка.

Особливості Dehyol 70 спирту для гістології, 2.5 л (4 баки):

  • Очікувана мета. Продукт для приготування цитогістологічних зразків до оптичної мікроскопії.
  • Застосування. Спиртова суміш для гістологічних та цитологічних процедур.
  • Принцип. Процес зневоднення. Під час процесу зневоднення з тканини виводиться вільна вода. Процес зазвичай здійснюється з використанням спиртів із короткими ланцюжками — зазвичай етанолу, — з високополярними функціональними групами, які сильно і швидко взаємодіють із вільною водою, витягуючи її з тканини. Коли цей процес відбувається занадто швидко — як це відбувається у присутності етанолу, — можуть виникнути деякі викривлення, що надають тканинам негативні характеристики, такі як твердість, крихкість і «усадка».  Заміна етанолу (лінійний ланцюжок 2 атомів вуглецю) на ізопропанол (із розгалуженим ланцюжком атомів вуглецю), швидкість екстракції води врівноважується без негативних наслідків.
  • Функціональні властивості. Дегіол містить ізопропанол, що не не шкодить силі зневоднення етанолу — він менш агресивний, зменшуючи явища затвердіння та усадки. Більша ліпофілія суміші сприяє подальшим етапам освітлення та інфільтрації, завдяки чому отриманий зразок є добре інфільтрованим та еластичним до розрізу.
  • Продукт мають використовувати лише спеціалізовані технічні оператори.Уважно читайте інформацію на етикетці щодо класифікації небезпечних речовин. Завжди звертайтеся до інформаційного аркуша безпеки, де доступна інформація щодо ризиків, які являє суміш, запобіжних заходів під час використання, заходів надання першої допомоги та втручання у разі випадкового викиду. Не використовуйте, якщо основний контейнер пошкоджений.
  • Зберігання. Зберігати препарат потрібно за температури менше 30°C. Зберігайте контейнери щільно закритими.
  • Стабільність. Після першого відкриття продукт може бути придатний до використання, якщо його правильно зберігати.Термін дії товару: 5 років.
  • Утилізація. Небезпечний препарат: дотримуйтесь усіх державних та місцевих екологічних норм щодо утилізації відходів.

Компоненти Dehyol 70 спирту для гістології, 2.5 л (4 баки):

Компоненти CAS CE Index
Етанол 64-17-5 200-578-6 603-002-00-5
Ізопропанол 67-63-0 200-661-7 603-117-00-0
Деіонізована вода      
Виробник: Bio-Optica