MDI

Про нас


Трохи більше 4 десятиліть ми, Advanced Microdevices Pvt. Ltd. (MDI), є лідером іноваційних мембранних технологій. Почавши з однієї людини, ми розширили свою родину на понад 500 завзятих працівників, що виробляють понад 15 000 продуктів.

Ми гарантуємо якість з першого етапу виробництва, застосовуючи сучасне GMP-обладнання згідно ISO-9001, сертифіковані системи та ISO-13485 (для медичних виробів), робочу силу високої кваліфікації  та інноваційних інструментів і пристроїв власної розробки. Наші відділи контролю ґарантії якості спеціально зосереджені на тому, щоб переконатися, що наша продукція відповідає визначеним стандартам, оскільки ми визнаємо критичний характер наших заявок на продукцію.

Ми постійно прагнемо досягти досконалості в усіх наших починаннях, встановлюючи та відновлюючи системи (засновані на принципі довіреності власника), щоб створити продукти та послуги високої якості. Наші вироби не лише відповідають вашим потребам, але й виходять за рамки задоволення клієнтів. Ми з гордістю можемо сказати, що деякі наші продукти визнані найкращими в усьому світі.

Фільтри мембранні шприцеві mdi типу SYPL-S мають мембрану з поліефірсульфону (PES) у поліпропіленовому корпусі. Ці шприцеві фільтри застосовуються для фільтрування та стерилізації розчинів білку, культурних середовищ та сироватки.
mdi FilterCheck 06 - це 21-CFR автоматичний компактний прилад для контролю на цілісність мембранних, картриджних та капсульних фільтрів.
mdi Steridisc Dispenser - це вдосконалений настільний інструмент для індивідуальної упаковки мембранних дискових фільтрів із попередньо стерилізованих барабанів.
MDI попередньо стерилізовані 47-мм дискові фільтри з нітрату целюлози
mdi Aseptisure KS 0,1 мкм двошарові мембранні фільтри з PES-мембраною перевірені на видаленні мікоплазми та використовуються для фільтрації стерильних середовищ для культури клітин ссавців.
mdi Aseptisure KS 0,1 мкм двошарові мембранні фільтри з PES-мембраною перевірені на видаленні мікоплазми та використовуються для фільтрації стерильних середовищ для культури клітин ссавців.
Нітрат целюлози, нестерильний, діаметр 47 мм, розмір пор 0.45 мкм
Нітрат целюлози, нестерильний, діаметр 47 мм, розмір пор 1.2 мкм
Нітрат целюлози, нестерильний, діаметр 47 мм, розмір пор 0.8 мкм
Результат 1. 9 із 157