Люксолевий стійкий синій, 150 мл (1 пл.)

Реагент для спостереження мієліну у модифікованому методі "Люксолевий стійкий синій Клювер Баррера" (див. аркуш технічних даних "Люксолевий стійкий синій" код 04-200812).
Запитати ціни

Медичний пристрій для діагностики in vitro

Код CND:  W01030799 

Упаковка 

Первинний контейнер: пляшка білого кольору з поліетилену високої щільності (HDРE). Корисна місткість 150 мл. Кришечка tamper evident із HDPE.

ПВХ-етикетка, стійка до зношування, води, спиртів та розчинників. Чорнило з захистом від подряпин, стійке до води та спирту. 

Передбачувана мета

Продукт для приготування цитогістологічних зразків до оптичної мікроскопії.

Застосування

Реагент для спостереження мієліну у модифікованому методі "Люксолевий стійкий синій Клювер Баррера" (див. аркуш технічних даних "Люксолевий стійкий синій" код  04-200812).

Метод

Барвник люксолевий стійкий синій є похідним від тетрабензотетразо-порфірину. Клювер продемонстрував, що порфірини мають вибіркову спорідненість до мієліну (див. посилання). Спорідненість люксолевого стійкого синього до центральної нервової системи зазвичай приписують зв'язкам, які він формує з фосфоліпідними структурами, як-то лецитином та сфінгомієліном. 

Результати

Мієлін....................................................................................................................................................Синьо-бірюзовий

Компоненти

Компоненти СAS CE Index
 Люксолевий стійкий синій   1328-51-4   -  -
 Оцтова кислота  64-19-7     2005807   607-002-00-6 
 Етанол  64-17-5    2005786   -

Уваги і застереження

Продукт мають використовувати винятково спеціалізовані технічні оператори. Продукт класифіковано як небезпечний.
Уважно читайте інформацію щодо класифікації небезпечних речовин на етикетці. Завжди звертайтеся до цього інформаційного аркуша з безпеки, де доступна інформація щодо ризиків, які становить суміш, запобіжних заходів під час використання, заходів надання першої допомоги та втручання у разі випадкового вивільнення.

Не використовуйте, якщо основний контейнер пошкоджено.

Зберігання

Зберігайте преперат за кімнатної температури. Тримайте контейнери щільно закритими.

Стабільність

Після першого відкриття, продукт придатний до кінцевої дати, якщо зберігати правильно. Термін придатності: 2 роки.

Утилізація

Небезпечний препарат: дотримуйтесь усіх державних та місцевих екологічних норм щодо утилізації відходів.

Довідки

Klüver and Barrera: A method for the combined staining of cells and fibres in the central nervous system; J. Neuropath. and Exp. Neurol., 12: 400-403; 1953

 

 

 

 

Виробник: Bio-Optica