Металеві кришечки для вбудовуваних касет 07-7350 (10 шт)

Касети для вбудовування гістологічних зразків, що використовуються з відповідним металевим покриттям.
Запитати ціни

Технічні характеристики

Касети для вбудовування гістологічних зразків, що використовуються з відповідним металевим покриттям. Кришка багаторазового використання.

Зовнішній розмір касет: 40 х 28 х 6 мм.

Ідентифікувати зразки можливо завдяки шкарубкій поверхні на трьох сторонах касет. Ці поверхні підходять для письма олівцем. Для постійного маркування пропонуємо використовувати перманентну маркувальну ручку Securline Marker II Bio-Optica (код 11-51) або гістологічну ручку (код 11-50).

Ці касети сумісні з системою подачі даних Bio-Optica (Istbloc, Colorteca та великі архіви).

Функціональні особливості

Матеріал: ацетальний полімер (поліоксиметилен поліацеталь).

Ацетальний полімер стійкий до високих температур, до мікрохвильових операцій, до розчинників, кислот та лугів; цей матеріал є також оптимальним для обробки та проходів вбудовування у гістологічному процесі.

Диспенсери, що використовуються для упаковки, реалізовані в картоні з лобовим отвором для полегшення видобутку касет. Зважаючи на ці характеристики, особливих запобіжних заходів щодо зберігання такого матеріалу не потрібно.

Дата дії: не застосовується.

Примітка

Вбудовувані касети виготовляються з нашими найкращими технічними навичками, тому завдяки складності самих деталей та типу використовуваного матеріалу слід вважати фізіологічною кількістю дефекту касет, що дорівнює 5000 об / хв (частин на мільйон), що відповідає відсотку 0,5%.

У межах цієї суми Bio-Optica не приймає скарги та / або запити на заміну гарантії.

Виробник: Bio-Optica