Парафін Bio-Plast 56÷58 °C, 2 кг (6 мішків)

Суміш чистих парафінів (аліфатичних вуглеводнів) та добавок-полімерів (концентрація: 0.3%) для вставлення гістологічних зразків.
Запитати ціни

Загальні особливості

Суміш чистих парафінів (аліфатичних вуглеводнів) та добавок-полімерів (концентрація: 0.3%) для вбудовування гістологічних зразків.

Технічні дані

 Точка плавлення  56÷58 °C
 Відсоток олії (ASTM D721)  0.5% c. a.
 Форма  Краплі
 Колір  Білий
 Проникнення голки  (25°C) (ASTM D1321)  21 ± 3 dmm
 Використання  Звичайне, високої якості

 

Усі суміші очищені шляхом потрійної фільтрації, після затвердіння у краплі.

Добавка пластифікатора

   Особливості  Метод
 Фізичний стан  Твердий  
 Колір  Прозорий  
 Запах  Типовий  
 В'язкість (200°C)  3000 ± 500 Cps  ASTM D3236
 Індекс розрідження  6 ± 1  ASTM D1238 

Попередження та метод використання

  • За температури вище 63 ° C парафіни втрачають пластичні властивості. Це може призвести до утворення осаду чорного кольору на дні контейнера процесора та вбудовувальної станції, тріщин у блоках, та проблем під час різання.
  • Завжди перевіряйте температуру парафінових ванн у системі обробки та на вбудовувальній станції.
  • Під час вбудовування встановлюйте температуру холодної плити приблизно - 5 ° C.
  • Занадто низькі температури (- 15 / - 20 ° C) викликають тепловий удар і призводять до появи тріщин у блоках, ускладнюючи різання.
  • Продукція не містить DMSO.

Зберігання

Зберігайте парафін за температури максимум 38 °C. За температури вище 38 °C краплі парафіну починають скупчуватися. Тримайте мішки закритими.

Утилізація

Після використання з процесором тканин / вбудовувальною станцією утилізуйте спеціальні відходи та зберігайте їх у спеціалізованій та уповноваженій компанії відповідно до місцевого законодавства.
Якщо не використовуєте, утилізуйте так, як це записано в паспорті безпеки.

Контроль процесу виробництва та якості


Процесом виготовлення восків Bio Plast керує комп'ютеризована система. Вона передбачає розподіл формули виробництва персоналом Лабораторії внаслідок запровадження порядку продажу та відкриття виробничого блоку в системі інформатики.
Ця формула була подана і доступна у системі управлінської інформатики компанії і включає перелік сировини, необхідної для виробництва кінцевого продукту та необхідну кількість.
Призначення лабораторією формули виробництва дає можливість уповноваженим працівникам виробництва розпочати вихід: з резервуару автоматично береться точна кількість продукту, щоб дотримуватися типології та потрібної кількості, згідно попередньо призначеної формули.
Параметри циклу (зазначені у виробничій записці щодо формули, яка застосовується) постійно контролює комп'ютеризована система, яка попереджає у разі нерегулярності.

 Операція  Опис операції  Відповідальність  Параметри процесу - Виробнича лінія  Реєстрація
 1  Призначення формули виробництва, що стосується виробу для виробництва, із переліком компонентів та відповідними відсотками:
  • Парафін (у % точності)
  • Парафін (у % точності)
  • Звикання до пластифікаторів (у % точності).
 Лабораторія  Система інформатики компанії  /
 2  Плавлення та змішування сировини: вироб-ництво починається згідно заданої формули. Установка автоматично витягує складову, вка-зану у виробничій формулі, що подана лабора-торією, у точній кількості та в резервуарі, в яко-му ви знайдете потрібні компоненти (завжди автоматично).  Оператори виробництва  Виробництво лінії плавлення та система інформатики компанії.
Параметри повідомляються у примітках щодо виробництва в автоматизованій системі компанії.
 /
 3  Перевірка якості взятого зразка  Лабораторія / Перевірка якості  Особливості перевірки повідомляються у системі інформатики.  Документ тестування
 4  Ствердіння парафінів: процесом автоматично керує виробнича установка.  Автоматично  Встановлення та керування системою виробничих ліній, дотримуючись параметрів, наведених у примітках про виробництво, щодо присвоєної формули виробництва.  /
 5  Пакування  Працівники виробництва  Особливості упаковки  /
 6  Летюча перевірка упаковки  Працівники виробництва - Лабораторія  /  /
Виробник: Bio-Optica