SafeMount, середовище для монтування, 100 мл (1 фл.)

Синтетичне середовище кріплення для гістологічних та цитологічних слайдів, що були попередньо зневоднені та очищені
Запитати ціни

Упаковка

Первинний контейнер: пляшка бурштинового кольору з поліетилентерефталату (РET). Корисна місткість 100 мл. Кришечка tamper evident із PE.

Поліетилентерефталат - термопластичний полімер сімейства поліефірів. ПЕТ є оптимальним бар'єром кисню, вуглекислого газу та інших газів. Цей матеріал має високу стійкість до ультрафіолетового випромінення та є інертним щодо основних хімічних агентів (розчинники: ксилол, лимонен, рідкі парафіни, спирти, кислоти, основи тощо). Біологічно інертний. Є хорошим бар'єром для води та вологості. Виявляє велику твердість і механічну стійкість.
Пляшка має оптимальне зчеплення. Відсутність ручок зменшує простір для зберігання. Захисна кришка дозволяє точне і чисте використання.

Вторинний контейнер: картонна коробка.

ПВХ-етикетка, стійка до зношування, води, спиртів та розчинників. Водостійке чорнило з захистом від подряпин, стійке до води та спирту. 

Очікувана мета

Продукт для приготування цитогістологічних зразків до оптичної мікроскопії.

Специфікації

 Колір  прозорий
 Індекс рефракції  1.490 - 1.500
 Динамічна в'язкість  від 400 до 600 мПа*с за 20°C 
 Щільність за 25°C  0.879 / мл


Застосування

Синтетичне середовище кріплення для гістологічних та цитологічних слайдів, що були попередньо зневоднені та очищені.

Принцип

Монтажне середовище має захистити та зберегти забарвлений та очищений гістологічний зріз, не перешкоджаючи спостереженню за слайдом під мікроскопом. Цей результат досягається за допомогою монтажного середовища з показником рефракції, подібним до скла.

  1. Автоматичний покривач: дотримуйтесь інструкції до приладу.
  2. Ручна техніка: нанесіть кілька крапель SafeMount (прибл. 0.3 мл) на зріз або мазок, ще просочений розчином, і накрийте покривалом, уникаючи пухирців повітря. Дайте висохнути протягом 45 хвилин.

 Компоненти

 Компоненти  CAS  CE Index
 Суміш акрилових смол у d-лимонені   -  -  -

Функціональні властивості

SafeMount можна застосовувати зі зрізами, очищеними у ксилолі, толуолі та d-лимонені, він не сумісний із агентами-очисниками, що містять ізопарафіни.

Ми радимо застосовувати SafeMount після очищення у Bio-Clear (D-лимонені). Обравши монтажне середовище, що використовує для розчинення смоли той самий розчинник, що й під час очищення, можна отримати слайди відмінно прозорі та стійкі.

Уваги і застереження

Продукт мають використовувати винятково спеціалізовані технічні оператори.
Уважно читайте інформацію на етикетці щодо класифікації небезпечних речовин. Завжди звертайтеся до цього інформаційного аркуша з безпеки, де доступна інформація щодо ризиків, які становить суміш, запобіжних заходів під час використання, заходів надання першої допомоги та втручання у разі випадкового вивільнення.

Не використовуйте, якщо основний контейнер пошкоджено.

Зберігання

Зберігайте препарат за температури 15 - 25°C. Тримайте контейнери щільно закритими.

Стабільність

Після першого відкриття продукт може бути придатний до використання, якщо зберігати його правильно. Термін придатності продукту: 2 роки.

Утилізація


Небезпечний препарат: дотримуйтесь усіх державних та місцевих екологічних норм щодо утилізації відходів.

Виробник: Bio-Optica