Дозатор одноканальний IKA Pette fix 500.0 μl

Ергономічний дизайн в поєднанні з безкомпромісною точністю роботи: піпетки IKA single fix і vario призначені спеціально для сучасної лабораторії.
Запитати ціни

Опис

Ергономічний дизайн у поєднанні з безкомпромісною точністю роботи: піпетки IKA single fix і vario призначені для безлічі застосувань у сучасній лабораторії. Кольорове кодування спрощує швидкий вибір відповідної піпетки. Стійкі до ударів, впливу УФ та хімічних речовин піпетки гарантують тривалу і надійну роботу наконечників. Піпетки IKA PETTE fix і vario повністю автоклавовані, завдяки чому їх просто стерилізувати. Це гарантує безвідмовне, точне і безпечне використання.

Ергономічний дизайн

Піпетки IKA мають змінні руків'я різної форми, виготовлені з різних матеріалів. Завдяки цьому їх зручно тримати у долоні. Дозування за допомогою ергономічного руків'я потребує мінімальної сили тертя і стиснення, без зайвих зусиль.

Багатофункціональний регулятор допомагає настроїти об'єм однією рукою. Крім того, наконечник піпетки можна зняти, незалежно від положення руки, тоді як регулювання об'єму надійно зафіксовано. 

Міцна конструкція

Наконечник і поршень вкриті високоякісним алмазоподібним вуглецем (DLC). Дизайн функціональний і мінімалістичний. Це поєднання гарантує міцність піпеток і надійність щоденних вимірювань протягом тривалого часу.

Великий дисплей

На дисплеї чіткими символами відображається встановлений об'єм. Поглиблене положення дає змогу відслідковувати значення на дисплеї під час піпетування, не змінюючи положення руки.

Зручне калібрування

Зручне у використанні програмне забезпечення IKA, призначене планувати, виконувати та реєструвати тестові калібрування для піпеток PETTE fix і vario.

Просте технічне обслуговування та настройка

Блок встановлення об'єму з поршнем і ущільненням можна розібрати, щоб очистити шляхом кількох простих рухів. Пристрої можна настроїти без додаткових інструментів.

Макс. об'єм наконечника: 10 мкл 

Переваги:

  • Висока точність
  • Стійкість до падінь
  • Стійкість до УФ
  • Хімічно стійкий пластик
  • Розбірна конструкція для легкої мийки
  • Автоклавується
  • Великий дисплей
  • Зручна система регулювання однією рукою
  • Змінні ручки з різних матеріалів

Технічна характеристика

 

 Тип

Механічний

Об'єм

Постійний

Кількість каналів

1

Колір

Cиній

Номінальний об'єм

 500 мкл

Похибка при номінальному обсязі

1 ±мкл

Сертифікат відповідності ISO 9001: 2000,ISO13485: 2003, CE

Так

Автоклавування

Так

Розміри

30 x 247 x 63 мм

Вага

0.083 кг

Допустима температура довкілля

5 - 40 ° C

Допустима відносна вологість

90%

Виробник

IKA Werke

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виробник: IKA Werke