Ґудинґ Стюарт, 2.5 л (1 бак)

Універсальний фіксаж для гістологічних зразків.
Запитати ціни

Упаковка

Первинний контейнер: пляшка білого кольору з поліетилену терефталату (РЕТ), місткістю 2.5 л. Кришечка з HDPE, tamper evident.

Поліетилентерефталат - термопластичний полімер сімейства поліефірів. ПЕТ є оптимальним бар'єром кисню, вуглекислого газу та інших газів. Цей матеріал має високу стійкість до ультрафіолетового випромінення та є інертним щодо основних хімічних агентів (розчинники: ксилол, лимонен, рідкі парафіни, спирти, кислоти, основи тощо). Він біологічно інертний. Являє собою хороший бар'єр для води та вологості. Виявляє велику твердість і механічну стійкість.
Пляшка має оптимальне зчеплення. Відсутність ручок зменшує простір для зберігання. Захисна кришка дозволяє використовувати точно і чисто.

Вторинна тара: картонна коробка.

ПВХ-етикетка, стійка до зношування, води, спиртів та розчинників. Чорнило з захистом від подряпин, стійке до води та спирту.

Очікувана мета

Продукт для підготовки цитогістологічних зразків до оптичної мікроскопії.

Застосування 

Суміш, містить декальцифікатор - фіксаж Ґудинґа Стюарта, дозволяє фіксувати і в той же час декальцифікувати зразок. Доцільно застосовувати з біопсіями молочної залози, що містять підозрілі кальцифікати, кальцифікованими артеріями, остеомедулярними біопсіями.

Принцип

Демінералізація:
в основі процесу демінералізації - хімічна реакція між тканинним кальцієм (головним чином у вигляді карбонату, фосфату, оксалату та урата) та соляною кислотою та мурашиною кислотою, що містяться в розчині декальцифікатора


CaCO3 (нерозчинний) + 2 HCl = CaCl2 (розчинний) + H2CO3
CaCO3 (нерозчинний) + HCOOH = Ca (HCOO) 2 (розчинний) + H2CO3

Фіксування:
Буферний 10% формалін, нейтральний (еквівалентний 4% -ному водному розчину формальдегіду) є фіксатором, який найчастіше застосовують у рутинній гістопатології. Взаємодія формальдегіду та функціональних груп, що наявні у тканинних макромолекулах (білків та нуклеїнових кислот), відбувається згідно такої схеми:

  • утворення метиленгліколю: молекула формальдегіду у воді призводить до такої рівноваги

CH2O + H2O = CH2 (OH)2

  • Метиленгліколь - хімічна речовина, що взаємодіє насамперед із функціональними групами, присутніми у бічних ланцюгах білків, і з кислотами, що стабілізують структуру ядер.
  • вторинно формальдегідна форма зшиває вільні аміногрупи, присутні у бічних ланцюгах амінокислот.

 

Техніка фіксування

  1. Співвідношення об'єму зразка / об'єму фіксажу 1: 50.
  2. Час процедури: від 4 до 12 годин для зразків завтовшки <3 мм.
  3. Процедура пост-декальцифікації: відновлення зразка. Промийте повільно проточною водою протягом 1 години або застосуйте 3 зміни PBS pH 7.4, 20 хвилин кожна.

Компоненти

 Компоненти  CAS  CE  Index
 Мурашина кислота  64-18-6  2005791   605-001-00-0
 Формальдегід 4% в/ о  50-00-0   200-001-8  605-001-00-5
 Деіонізована вода      

Уваги і застереження

Продукт мають використовувати винятково спеціалізовані технічні оператори.
Уважно читайте інформацію щодо класифікації небезпечних речовин на етикетці. Завжди звертайтеся до цього інформаційного аркуша з безпеки, де доступна інформація щодо ризиків, які становить суміш, запобіжних заходів під час використання, заходів надання першої допомоги та втручання у разі випадкового вивільнення.

Не використовуйте, якщо основний контейнер пошкоджено.

Зберігання

Зберігайте препарат за температури 15-25°C. Тримайте контейнери щільно закритими.

Стабільність

Після першого відкриття, продукт придатний до кінцевої дати, якщо зберігати правильно.
Термін придатності продукту: 2 роки.

Утилізація

Небезпечний препарат: дотримуйтесь усіх державних та місцевих екологічних норм щодо утилізації відходів.

Виробник: Bio-Optica