Буфер розведення первинних антитіл із сурфактантом - 250 мл (1 шт.)

Готовий до використання буфер для приготування моноклональних антитіл, що використовується у більшості методів імунофарбування
Запитати ціни

Упаковка

Основна ємність: біла пляшка з поліетилену, стійкого до розчинників (HDPE/ EVOH). Корисна місткість 250 мл. HDPE кришка.
Кришечка tamper evidence.
ПВХ етикетка стійка до зношування, води, спирту та розчинників. Чорнило стійке до подряпин, до води та спирту.

Передбачувана мета

Продукт для приготування цитогістологічних зразків до оптичної мікроскопії. 

Застосування

Готовий до використання буфер для приготування моноклональних антитіл, що використовується у більшості методів імунофарбування. Тритон X100 був доданий до буфера для розведення первинних антитіл для поліпшення проникної здатності первинного антитіла до клітин та тканин.

Метод

Розбавте необхідну кількість первинного антитіла, використовуючи цей буфер як розчинник. Більшість антитіл зберігатимуться стабільними протягом декількох тижнів, якщо зберігати їх при 4 ° C. Покращити стійкість можна шляхом замороження розведених антитіл. Для найкращих результатів використовуйте свіжорозведені антитіла.

Компоненти

 Компоненти CAS CE Index
 -  -   -   - 

Уваги і застереження

Продукт має використовуватися винятково спеціалізованими технічними операторами.
Уважно читайте інформацію щодо класифікації небезпечних речовин на етикетці. Завжди звертайтеся до цього інформаційного аркуша з безпеки, де доступна інформація щодо ризиків, які становить суміш, запобіжних заходів під час використання, заходів надання першої допомоги та втручання у разі випадкового вивільнення. Не використовуйте, якщо основний контейнер пошкоджено.

Зберігання

Зберігайте препарат за кімнатної температури. Тримайте контейнери щільно закритими.

Стабільність

Після першого відкриття, якщо зберігати правильно, продукт придатний до кінцевої дати. Термін придатності: 2 роки.

Утилізація

Небезпечний препарат: дотримуйтесь усіх державних та місцевих екологічних норм щодо утилізації відходів.

Довідки

  • F. Dominoni: Nozioni di base sulle principali tecniche di immunocitochimica. Bio Informazioni N 1, 1989 Bio-Optica Milano.
  • G. Cattoretti, S. Pileri et all.: Antigen unmasking on formalin-fixed, paraffin-embedded tissue sections. Journal of Pathology, vol. 171:83-98 (1993)
Виробник: Bio-Optica